FAQs

Kullanmakta olduğunuz ürünlerimizin garantisi fatura kesim tarihinden itibaren 2 Yıldır.

Ürününüze fiziksel bir hasar vermediğiniz sürece kasasını açıp bakımlarını yapabilir, uyumlu donanım ilaveleri yapabilirsiniz. Bu durum cihaz garantinizi bozmaz.

Masaüstü Bilgisayarlar kullanımına göre minimum 4 ay ile 6 ‘da bir olmak üzere bakım işlemleri gerçekleştirilebilir. Bakım yaparken sıcak hava üflemeyin. Kompresör ve/veya benzeri hava üflemeli cihazlar kullanın.

Temizli işlemlerini düzenli yapmanız elektronik devrelerin üzerinde biriken toz taneciklerinden kaynaklı kısa devreyi giderecek, ısınmayı azaltarak daha uzun süreli kullanım sağlayacaktır.

Satın aldığınız cihazınızın sürücülerini internet sitemizden Driver başlığı altında indirebilirsiniz.

Koloe Bilgisayar olarak tüm ürünlerimizde lisanslı Windows 10 Pro kullanmaktayız. Windows 10 Pro sürümleri CD olarak sunduğumuzdan dolayı kullanıcılara usb ile formatlama imkanı veren usb kurulum belleği satın aldığınız ürün ile beraber gönderilmektedir. Bu şekilde cihazınıza tekrardan formatlama yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz cihazın işlemci ve/veya işlemci soğutucu gibi donanımsal parçaları zarar verecek şekilde sökmek, fiziki darbeler, sıvı teması ve elektriksel akıma maruz kalma durumunda cihazınızın garantisi garanti dışı kalmaktadır.