Kargo ve İade Koşulları

Web sitemiz üzerinden verilen tüm siparişler 3-5 iş günü içerisinde sevk edilecektir. Sevkiyatlar tamanlandığında, sipariş verdiğiniz elektronik posta üzerinden kargo takip numarası tarafınıza bildirilecektir.

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI ve/veya SATICI tarafından ödenecektir. ( Minimum 1.000 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti SATICI tarafından karşılanır. )

Ürünün kargo ile teslimatı sırasında lütfen ürünü kontrol ediniz. Üründe bir hasar görüyorsanız ürünü teslim almayınız ve geri gönderiniz veya teslim alırken teslimat yetkilisine tutanak tutturunuz ve tutanağı elektronik posta vasıtasıyla tarafımıza ulaştırınız. Tutanak tutulmadan teslim alınan ürünlerde sonradan tarafımıza bildirilecek kargo nedenli hasarlar kabul edilmeyecektir.

​İade taleplerinizi için öncelikle lütfen iade talebini ve nedenini, iletişim bilgileriniz ve iade tutar  talebinizi info@koloe.com.tr adresine elektronik posta olarak gönderiniz.İade talebinize 7 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Web sitemizden aldığınız tüm ürünlerde, satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren yasal süre olan 14 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.
İade Koşulları
Paketi açılmış, kısmi bile olsa kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iade talebi tarafımızca kabul edilmeyecektir.
İade işlemi, orjinal ambalajla faturasıyla beraber anlaşmalı kargo şirketiyle (Yurtiçi Kargo) ile ALICI ÖDEMELİ yapabilirsiniz.

Farklı bir kargo şirketi aracılığı ile gönderilen kargoların ücretleri yansıtılır. Ürün hatası talebi ile tarafımıza gönderilen ürünler 7 iş günü içerisinde kontrol edilerek belirtilen elektronik posta adresine kabul durumuyla ilgili bilgi gönderilecektir.

İadenin kabul edilmesi durumunda ücret iadesi 15 iş günü içerisinde yapılmaktadır.